Ekowydruk

Wizytówki Letterpress

Wizytówki Letterpress

trwały i nie powtarzalny wizerunek dla firmy! Wzmocnij wizerunek firmy dzięki przekonującej wizytówce wydrukowanej metodą letterpress. Spraw, aby wizerunek Twojej firmy wyglądał atrakcyjnie dzięki wizytówkom typograficznym, które różnią się od innych! Daje też dobre wrażenie i profesjonalizm.

Ta wizytówka zostanie wykorzystana do poinformowania Twoich klientów. Wizytówki z Twoim logo zwiększą także świadomość marki dla tych, którzy otrzymują twoją wizytówkę. Promocja za pomocą wizytówek letterpress jest idealna dla osób które chcą sie wyróżnić pośród standardowych druków które są wykonywane masowo. Istnieje wiele sposobów na prowadzenie działań promocyjnych dla Twojej firmy. Jednym z nich jest wizytówka. Wizytówki są bardzo przydatne dla biznesu, które mogą poprawić wizerunek marki.

Wizytówki mogą pozwolić Twojej firmie na umieszczenie ważnych informacji o twojej firmie. Wizytówki letterpress drukujemy na papierach ekologicznych bawełnianych. Eleganckie wizytówki letterpress z tłoczeniem są bardzo nietypowym produktem poligraficznym które wyróżnia się starym stylem retro, vintage. Bawełniany papier który używamy do druku wizytówek jest bardzo elegancki i delikatny w dotyku. Ekskluzywne wizytówki które wykonujemy możemy również wykonać nadruk w kolorach metalicznych złotym, srebrnym, miedzianym oraz nadruk w kolorze białym który bardzo ładnie prezentuje sie na papierach ekologicznych, szarych, i czarnych. Bardzo elegancko wygląda druk złotym kolorem na wizytówkach. Wizytówki złocone metodą hot stamping bardzo często są zamawiane przez klientów którzy chcą się wyróżnić.

 

Bardzo stara metoda druku. W Polsce nazywana jest „typografią”. Obecnie przeżywa swoją drugą młodość z uwagi na wiele nowych papierów, jakie stały się dostępne oraz renesansu zainteresowania stylem „vintage”.

Projekt wizytówek letterpress powinien być minimalistyczny, zawierać mała liczbę kolorów i  uproszczone kształty. Można połączyć na jednym projekcie suche przetłoczenie, tłoczenie bez farby (Blindprint) z tłoczeniem koloru w głąb papieru.

 

druk letterpress