Foldery składane

Foldery składane

Ekologiczne folderyEkologiczne foldery składane mają szerokie spektrum zastosowań. Mogą prezentować ofertę firmy, przedstawiać produkt lub usługę albo być zaproszeniem do wzięcia udziału w jakimś wydarzeniu. Praktyczny i bardzo poręczny format, bardzo duża ilość miejsca do prezentacji informacji, a także ciekawy i przyciągający wzrok projekt. Te wszystkie zalety folderów reklamowych są uzupełnione jeszcze jedną – doskonałej jakości papierem ekologicznym.
Foldery składane, drukowane na papierze ekologicznym występują w kilku opcjach gramatur. Są bardzo wytrzymałe, zapewniają doskonałą jakość i widoczność druku i mogą być rozdawane podczas targów branżowych, stanowić materiał prasowy wręczany na konferencjach, być częścią materiałów szkoleniowych, przygotowanych dla uczestników kursów. Z przyjemnością pomożemy Państwu nie tylko w wydrukowaniu takich folderów, ale również w stworzeniu odpowiedniego projektu. Nasze studio graficzne składa się z doświadczonych i utalentowanych grafików, których praca przyniesie efekt w postaci przepięknego folderu składanego, wydrukowanego na ekologicznym papierze.
Papier z recyklingu na których drukujemy produkty poligraficzne charakteryzuje się lekko szarym kolorem i fakturą z widocznymi włóknami celulozy. Jeśli w dużych ilościach przygotowują Państwo firmową lub reklamową korespondencję, zachęcamy do wydrukowania jej na papierze ekologicznym. Z przyjemnością zrealizujemy dla Państwa takie zamówienie, oddając w Wasze ręce bardzo szeroki wybór różnego rodzaju papierów ekologicznych – offsetowe, kartony i wiele więcej.
katalogi szyto – klejone

ekologiczne katalogi szyto – klejone

– katalogi

– ekologiczne katalogi

– druk FSC

– katalogi FSC

– ekologiczne książki

– ekologiczny druk

– ekologiczne broszury

– ekologiczne foldery

-ekologiczne katalogi klejone

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na każde pytanie.